Červen 2012

11. kapitola

27. června 2012 v 10:31 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Hojky lidičkové!
Jo, jo, jo... Slíila jsem . kapitolu asi už tak před jednou kvartiliardou let, ale nějak jsem na to pozapomněla... Hih! Ale už dost okecávání, nechť zazní fanfáry, kapča je zde!!!!!!!! Je úplně super-ultra krátká, takže sorry no... Ale lepší než nic, řekla bych...


Řetězák: Harry Potter

26. června 2012 v 20:53 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
Táááák... Ještě jeden malinký řetězáček!!!!! Nemohla jsem si to odpustit... Tenhle je fakticky skvělej!!!!


Ještě nějaká videa...

26. června 2012 v 19:31 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
Ahojte muggles!!!!
Dneska jsem ještě nešla do školy ( A zítra taky nejdu... Mě asi klepne!) a tak jsem si za a) udělala HP maraton, který dokončím zítra (ještě mě čekají 4 filmy) a za b) zase jsem brozdala na YouTube... Takže vám sem zase dám nějaká videjka! Nemůžu se jich prostě nabažit!!!!!!! Poslouchám je pořád dokolečka a dokolečka! Táááák lidi... Takhle vypadá maniak...

První je prostě skvělý! Sice nemám ráda Umbridgeovou, ale já si vždycky vybavím tu scénu, kdy chodí na inspekce k různým učitelům! Nej je to u Snapea!!!!!!
Druhý je takový pozitivní... Ikdyž... Bulhaři tu hudbu nemaj tak veselou jako irové... To teda ne. A já mám radši hudbu irů. Škoda jen, že je tak krátká...
Třetí je nprosto úúúúžasnej remix na HP theme!!!!!!! Fakt něco neuvěřitelnýho!!!!!! Náááádhera!!!!

Dokonalý videjka!!!

25. června 2012 v 20:40 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
Takžééé... Jak vám asi mohlo dojít, docela se doma nudím! Víte já sem takovej hyperaktvní človíček, kterej nevydrží chvilku posedět, pořád ho něco rozptyluje a (A to hlavně!) nevydrží ani chvilinku mlčet!!!!!!! Takže se stráááášně nudím a jediné věci které můžu dělate jsou tyhle: čtení, koukání na filmy, malování, poslouchání hudby a brozdání na netu. (Jo a pak spaní, ale já většinou přes den neusnu...) A tak jsem se rozhodla, že vám sem dám pár mých oblíbených videí o HP z YouTube!!!

To první, to je neuvěřitlená sranda!!!!!!! Za poslední dva dny jsem se to naučila skoro nazpamět!!!!! Jo a koukejte ny ty jejich xichtíky! Ty jsou k nezaplacení!
Druhý, je takový roztomile romantický. Pokud umíte aspoň trošku anglicky, všímejte si textu. Když trošku přimhouříme oko, mohla by to zpívat Lily.
A třetí videjko je neskutečné smutný!!!!! Koukala jsem na něj minulý čtvrtek večer, brečela jsem jako malá a pak jsem dvě hodiny nemohla usnout a pořád jsem musela na tohle video myslet (Jo a taky jsem nemohla usnout kvůli kašli a bolesti hlavy, ale to je vedleší!)!!!!!! Chudinka Siriusek!!!! Měl to těžký!!!!!!! Nejdřív to s rodinou a pak přátelé!!!! Aspoň, že se nedožil Removy smrti... Chjo, chjo...

1. kapitola

25. června 2012 v 11:06 | Elis |  Vánoce u Potterových
Ano, ano mí drazí!!!!!!!!!! Dnes je ten salvný den, kdy KONEČNĚ přidávám první kapitolu!!!!! Já vím, že to trvalo dlouho, ale já se k tomu prostě nemohla dokopat!!!! Fakt ne! Takže... Tu kapitolu jsem napsala dneska, takže je za a) krátká a za b) nevím jakou bude mít kvalitu, když jsem jí psala s rýmou, kašlem a bolením hlavy... No uvidíte, uvidíte. Tááák... Ař se apoň trošku líbí!


Pobertovská přísloví

25. června 2012 v 9:41 | Elis |  Lily a Pobertové
Tak lidičky zavolejte 3x ,Hurá!'!!!!!!!! Né dělám si srandu...! Hm... I když... XD
Takže ke článečku.... Taková malá srandička! Když jsem to četla poprvé, málem jsem se u toho rozsypala smíchy, tak proč to nedát sem že? Mě nejvíc dostalo ,Nemaluj Snapea na zeď. Ta zeď za to nemůže!' potom ,Péťa smrdí. Vážně.' a ještě ,James růže přináší. Ale jenom Lily. A ta je nechce. To je pech...'!!!!!!!!! Je tam toho ještě víc, ale tohle je vážně božííííííííí!!!!!! Super!!!! Doufám že se vám to bude líbit tak jako mně.


Smolař... Těší mě

25. června 2012 v 8:50 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Nazdárek lidi!
Pardon že jsem tu tak dlouho nebyla, ale posledních pár dní jsem na blog ani nepomyslela. Od pátku mi je totiž nějak divně. Mám kašel, rýmu, bolí mě v krku, bolí mě hlava a jsem z toho celá vyřízená. I k tomule článku jsem se musela nutit... Víte... Já jsem fakt smolař. Nejdřív těch milion úrazů na ŠVP a teď tohle! Pár dní před prázdninama! Mno... Doufám že se brzo uzdravím. Dneska sem ještě možná něco dám... Ale fakt uvidím, protože na většinu věcí nemám kapacitu.
Loučím se
Elis (čti: Smolař)

Áááááách! Řekněte, kdo by chtěl být na místě Lily (Já! Já! Já!)! Taková romantika! Jak by řekl náš třídní: Jen aby se člověk podřezal a v klidu vykrvácel! XXDD Trochu drastický, ale vtipný!!!! :DD

Když já bez tebe, tak ty beze mne

18. června 2012 v 20:53 | Elis |  Básničky
Ahojky mudlové (Pokud je někdo náááhodou kouzelník, tak ať se mi OKAMŽITĚ nahlásí!!!!!!!!!)!!!!!!
Dneska jsme měli ve škole projektovej den! Celkem mě to zmohlo, ale měli jsme jen 4 hodiny, takže lepší než se učit! Pořád mě drží básničková nálada a vzhledem k tomu, že nemůžu pořád hejbat krkem, tak píšu a píšu a píšu (a hraju na PC Simíky trojku a čtu si) a tohle je jeden z mých výtvorů. Určitě přidám jetšě další :))). Tentokrát to je básnička od Jamese pro Lily. Myslím že to docela ujde. Pro info: Něco takového by mohl napsat Jimmy v době, kdy už nevěří, že má u Lily šanci a chce se na to vykašlat (Ale neudělá to! Ne, ne, ne!). Hm... Tak ať se líbí!


James o Lily

15. června 2012 v 21:19 | Elis |  Básničky
Ahojte lidičky!
Dneska jsem se vrátila ze ŠVP! Samozřejmě bych to nebyla já, kdybych přijela nezraněná... Takže... Mám narazžnou a trochu bloklou krční páteř a naraženou levou kyčel! Ale tentokrát jsem v tom něvinně! Kámoška mě totiž nesla při jedné soutěži a tak trochu se převážila, pustila mě a spadla na mě... No nemám já to ale štěstí? Já jsem takový malý magnet na nehody! Hih!
Jinak dneska odpoledne mě chytla básničková nálada a napsala jsem básničku, kterou by mohl teoreticky Jimmy napsat o Lils. Jako nic světoborného ale... Myslím že to ujde. Tak si pěkně počtěte! XD


Blikač

13. června 2012 v 10:50
Jak jsem slíbila minulou sobotu, dávám jsem nějaký ten článeček... Pokud jste někdo čekal další kapitolu od povídky Jen krůček k lásce, tak vás musím zklamat... Bude až v sobotu.