Září 2012

16. kapitola

30. září 2012 v 16:57 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Zdravím!!!
Ani nevíte, jak mco mi je líto, že na blgo takhle kašlu!!! Jsem hroznááá!!! Fakt ta nejhorší!!! Hrozně bych se blogu chtěla věnovat, ale znáte to... Škola, kroužky, nějaký věci který chcete neodkladně udělat... Je toho hrozně moc a na blog mi už prostě nezbývá čas! A to mě HROZNĚ štve!!! Nejradši bych si za to nafackovala... Já mám pořád něco na práci! To na sobě nesnáším! Jasně, je to lepší než být nějakej lenoch, co nic nedělá, nemá žádný zájmy a na školu vyloženě peče (Což já docela taky, ale tenhle týden jsem se fakt učila!)!!! Ale já bych tolik chtěla pohnout s povídkama a blogem! No... Zkusím se fakt zlepšit... Každopádně vám (i ve svém vytíženém programu) přidávám aspoň další kapitolu k Jkkl... Tak ať se líbí!


15. kapitola

19. září 2012 v 19:50 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Zdravím pozemšťani!
Tak po milionu let přidávám další kapitolku Jkkl! Sorry, ale já se k tomu ne a ne dokopat. Jinak mám pro vás špatnou zprávu... Nestihla jsem dopsat další kapitolku VuP takže se jí dneska už nedočkáte... Ale slibuju, že se to pokusím co nejrychleji napravit. No... Tak si užijte 15. kapitolu!!!
PS: Jak může někdo zadat tak pitomý téma týdne jako je "Já věřím na víly! A jo a jo a jo!"???!!! To můj mozek nebere...


Minulost, přítomnost, budoucnost… + moje kecýýýý

19. září 2012 v 16:14 | Elis |  Jednorázové povídky
Ahojky lidičkové!!!
Jak žijete? Já celkem v pohodě, až na to, že jsem dneska zůstala doma protože mě nějak bolí břicho a je mi blbě... No... Dneska jsem stuhla zkouknout hromadu dílů Futuramy, což bylo boží! Pak jsem taky přečetla spostu povídek! Pár jednorázovek, jednu kapitolovku a teď mám ještě jednu kapitolovku rozečtenou! Dokonalý! No jinak jsem dneska napsala jednu jednorázovku, ke který patřej tyhle moje doprovodný kecy a pak další kapitolu Jkkl!!! A asi ještě stihnu další kapitolu VuP!!! No nejsem já borec? Takže... Jednorázovku máte v celém článku a ty dvě kapitoly přidám někdy k večeru...
Mějte se!


10 rozhovorů Jamese a Lily

17. září 2012 v 16:27 | Elis


Ahojky lidi!
Takže... Za poslední... nějakou... jsem postupně vytvořila takovou... Nevim jak tomu říkat... Prostě to je 10 kraťoučkých dvouvětových rozhovorů Jamese a Lily. Spíš taková srandička (???) na odreagování... Na netu je takovýh rozhovorů hodně a tak jsem si řekla, proč taky nějaký neudělat. Upozorňuju, že nějaký můžou být podobný... A protože jsem si všimla, že se na netu hodně kopírujou, tak bych vás chtěla požádat, abyste to nekopírovali. Případně pokud vám to povolím s ikonkou... Ale to jenom na povolení. Díky za pochopení!


Něco víc o mně...

15. září 2012 v 9:35 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Ahojte lidičkové!
Nebudu se omlouvat, že jsem sem dlouho nic nedala, protože blog není moje povinnost a mám na práci u důležitější věci... Ale dneska jsem si vyhradila trochu času, abych sem něco dala. Říkala jsem si, že bych vám mohla říct napsat něco víc o sobě. Takže v celém článku je takový malý dotazníček. Kdyby tam byly nějaký pitomosti, kterým byste nerozuměli, tak se omlouvám... Já mám prostě divný asociace...!


Moje tvorba: Lily

4. září 2012 v 18:04 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
Ahojte!
Tak dneska se hlásím už podruhé a tentokrát se svým obrázkem Lily, který jsem malovala o przdninách. Předem všechny upozorňuju, že nejsem nějakej kreslící Bůh, či cokoliv tomu podobného... Takže prosím shovívavost... Nahoře a na straně má trochu useklý vlasy... Prostě se mi to tam nevešelo no... Takže očekávám nějakou tu kritiku... Ale snad se to aspoň někomu bude líbit! :)))
Obrázek v celém článku...
14. kapitola

4. září 2012 v 16:24 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Čau lidi!
Nemám čas se tu moc vykecávat, takže jenom krátké info. Jak jste si šimli, přidávám novou kapitlou k JKKL! Tahle kapitola je jedna z přelomových, tak doufám, že si ji užijete a budute i komentovat! :)))) Ráda bych znala vaše názory! Předem díky a užijte si to.


Téma týdne: "Jsem šíleně dospělý/á!"

3. září 2012 v 14:01 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
No... Tak tohle na mě neplatí! Já se spíš chovám a vypadám mladší než jsem! Dělám nevhodný věci a říkám nevhodný věci! Nějaký lidi to štve a jiní si zvykli... :))) Já osobně teda nemám ráda lidi, co se chovaj moc dospěle a tak jako... upjatě. Pořád říkaj, co smíš a co nesmíš. A taky co musíš. Nedokážou si ze sebe udělat srandu a normální věci jim vůbec nepřijdou vtipný! Je divný, když se takhle chová někdo například v mým věku (13 let)! Já kolem sebe naštěstí takový lidi nemám...! Nebo o tom nevím! A v obou případech jsem ráda! Chápu, že já zase většině lidí přijdu hrozně nedospělá! Jak jsem psala... Dost často dělám a říkám věci, který už se k mýmu věku nehodí. Například mám pořád různý zranění, protože jsem zbrklá jako malý dítě, pořád někde lítám a zkouším kdejakou prkotinu. Moje mamka pak vždycky říká, že už jsem ,velká slečna a že bych se měla chovat přiměřeně svýmu věku!' Takový kázání nemám ráda! Pro mě je prostě přirozený takový věci dělat!
Tímhle článkem chci jen říct, že nechápu lidi co se chovaj jako by byly DĚSNĚ dospělý! Všechno ví, všude byli dvakrát a od všeho maj klíče! Možná je to prostě podmíněno mojí mírnou infantilností (Ale na My Little Pony nekoukám! PS: Nikoho tím nechci urazit! :)), ale takový lidi mi přijdou divný a trapný! Ale to já jim asi taky! Ale co! Já se kvůli někomu měnit nebudu!
Tak toť můj názor!
Elis

Děti v obleku jsou legračníííííí!!!!!!!!

První školní den aneb já jsem fakt magor!

3. září 2012 v 13:41 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Achjo! Já jsem fakt hrozná!!!! Už jsem si skoro vylečila odřené a zhnisané koleno, které jsem si odřela, když jsem lezla na skálu a teď tohle! O čem mluvím? No... Když jsem dneska přišla ke škole, před vstupem stála Ezlo a vedle ní Ænag. A já jsem se rozběhla, abych se s nima pořádně přivítala! Jenže to bych nebal já, aby se něco nestalo! No takže když jsem k nim dobíhala, zakopla jsem a pěkně jsem si sedřela koleno a asi i narazila kotník!!! Fakt super!!!!Jak to konstatovala Ezlo: ,,Ty prostě pokaždý musíš přijít nějak originálně!" (Nebo tak nějak to bylo...) Minulej rok jsem si totiž taky sedřela koleno, ale to druhý! Já jsem vážně šílenec...!!! No a co vy? Povedl se první školní den aspoň vám? Vřele doufám, že ano a že jste neskončili tak blbě jako já! XXDD

+ Kouzelýýýý!!!!!!!!

,,Slavnostně přísahám, že jsem připravena ke KAŽDÉ špatnosti!!!!!!"

13. kapitola + moje vykecávání

2. září 2012 v 12:22 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Zdravím lidičkové!
Tak je to tady... Zítra začne to školní šílenství nanovo!!! Já se teda hrozně těším na kamarádky!!!!!!!!!! Tu neskutečnou srandu kterou si tam každej den užijeme, bych nevyměnila za nic na světě! Hrozně mi přes prázdniny chyběly!!!!!!!! Aůe na školu jako takovou, plnou učení a úkolů, se fakt netěším...! Většinou to je největší nuda světa a nebejt papírů, pastelek, tužek a propisek, asi bych tam chcípla! Ráda si totiž jen tak čmárám všude možně a nebo píšu povídky a básničky! No a pak bych tam taky nepřežila právě bez spolužáků, protože i s těma největšíma otravama a tuponama na světě je někdy sranda! A moji spolužáci (a i učitelé) se mají na co těšit, protože se ze mě o prázdninách stal ještě hyperaktivnější tvor, než jsem byla před tím! Je to sice dost neuvěřitelné, ale je to tak... Včera večer, když jsme jely s kamarádkou z Letní Letný, jsem kecala celou cestu zpátky (cca. tři čtvrtě hodiny) a skoro jsem jí nepustila ke slovu... Jsem fakt hrozná! No... takže ať se celá tercie (Merline! To to ale letí!) těší!!! XXDD
Ale dost mýho vykecávání! Po asi milionu let KONEČNĚ přidávám další kapitolu od Jkkl! Tak si pěkně počtěte!