Listopad 2012

Pardon

23. listopadu 2012 v 14:29 | Elis |  Vše ohledně blogu
Zdravím!
Takže jak jste si všimli, posledí dobou na blog nic nedávám... Moc mě to mrzí, ale mám k tomu nejeden důvod. Zaprvé je to škola, která sice není hlavní, jenže jako asi nikdo nechci propadnout a tak se aspoň trochu učit musím. Zadruhé jsou to moje zájmy. Blog není jediná moje mimoškolní aktivita. Naopak. Je to jedna z mnoha, i když se jo snažím stavit dopopředí. Ale ne vždy to jde... A poslední a nejdůležitější důvod je moje nespavost. Naspím tak 4-5, když se poštěstí, tak 6 hodin denně. Nevím proč, ale prostě nemůžu spát. Ráno chodím do školy rozlámaná a nevyspaná, první 2 hodiny jsem totálně nepoužitelná a nevrlá... Pak se ale proberu a naberu energii a jsem v pohodě. Jenže jak přijdu domů, zase ze mě ta energie vyprchá a já nemám chuť nic dělat... Nic. A tak ležím, ale nespím, čtu a poslouchám hudbu. Na víc nemám kapacitu. Pak tedy ještě kroužky, ale na ty nechci přestat chodit.
No... Nevím jestli si to někdo vůbec přečte, ale koho zajímá moje neaktivita, tak tu má důvody. Dnes, ani o víkendu nic nečekejte... Možná dneska nějaké obrázky nebo tak. Ale nic neslibuju.
Mějte se krásně!
Nevyspaná Elis
PS: Nevěděla jsem, jestli to dát do rubriky Vše ohledně blogu, nebo do Mé kouzelné já... Tak to nakonec skončilo v té první, protože se to týká mé blogové neaktivity. Hmh... Nevím proč vám to sem píšu, ale to už je jedno.

Čaje s Múzou... Mátový

18. listopadu 2012 v 19:50 | Elis |  Nepobertovské povídky
Ahojte!
Zaprvé jsem vytvořila novou rubriku, protože jsem si říkala, že by Vás mohly zajímat i moje nepobertovské povídky. Nevím, třeba to úspěch mít nebude, ale zkusit se má všechno! :D
Zadruhé jsem se přidala k projektu Čaje s múzou na TOMHLE blogu. Moc se mi ten nápad líbil, tak jsem se na něj vrhla a rovnou přináším první... Um... Díl? Asi... Omlouvám se, že je to mírně... Takový... Depkoidní, ale dělala jsem to po učení na matiku a navíc poslední dobou toho houby naspím a jsem kompletně vyřízená! Co bych dělala, kdybych nebyla mírně hyperativní, to fakt nevim...! XD
Tak se mějte a užijte si to!!!

20. kapitola

13. listopadu 2012 v 18:48 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Borec Elis se hlásí!
Jak snad všichni pochopili, napsala jsem další kapitolu k Jkkl!!! Není moc dlouhá a asi zklamu ty, kteří se těší na návštěvu Prasinek... Ta bude až v příští kapitole. Sorry lidi...! XD Em... No takže si ji užijte a zítra nic nečekejte, protože se budu učit a mám tancování! :)))


7. kapitola

12. listopadu 2012 v 15:52 | Elis |  Vánoce u Potterových
Po asi tak milionu let jsem KONEČNĚ napsala další kapitolu! Moc se mi do toho nechtělo, ale co bych pro vás neudělala...! :D A má pro vás zajímavé info! Hohó! Už vím, jakou povídku vám sem budu dávat, až dopíšu jednu z těch stávajících! Nevím kterou dopíšu dřív, ale hrozně moc bych chtěla dopsat VuP do Vánoc! Je to asi trochu naivní přání, ale třeba mě to motivuje!
No... Děj té další povídky vám zatím neprozradím. Já vím, jsem horzně moc zlá! XD Bude samozřejmě o Pobertech... A víc neřeknu!
Mějte se!

Nikdy

10. listopadu 2012 v 14:02 | Elis |  Básničky
Zdravíčko!
Docela ve zdraví jsem přečkala předešlých pět dní. A taky jsem konečně dotáhla domů ten sešit s básničkou! Jo, jo... Jsem dobrá! XD Tak si ji užjte!!! Doma jsem malinko poupravila pár rýmů, ale jinak je originální z hodin... Tuším češtiny a dějáku? Asi jo. Takže to nebude nijak dokonalý (což ROZHDNĚ nebude)! Může za to češtinářka, která pořád ruší a dějepisář, kterej něco neustále diktuje... Hezký zbytek soboty! :)))

Sny...

7. listopadu 2012 v 20:57 | Elis |  Básničky
Hojky!
Um... Já blbec jsem tu slibovanou básničku ZASE nechala ve škole!!! Já vím, jsem hroznáááá!!! Ale odpoledne jsem napsala jinou! Výjmečně teda není o Pobertech, ale říkala jsem si... Proč jí sem nedat? Kdo nebude chtít, ať ji nečte a kdo ano... Budu moc ráda! :))) A poprosila bych názory v komentářích! :D
Díkes

Info

5. listopadu 2012 v 15:24 | Elis |  Vše ohledně blogu
Ahojte!
Jen bych Vás chtěla informovat o pár věcech...
-Zaprvé tenhle týden nebudu nic moc přidávat, protože se musím učit... :///
-Zadruhé jsem ještě zapomněla poděkovat EZLO za nááádhrený dess, který mi udělala! Je vidět, že se od posledně zlepšila! Takže moc děkuju a omlouvám se, že až takhle pozdě... Nějak jsem to nestihla no... Mlčící

Um... Ještě jsem chtěla dát zatřetí, ale nevím co to bylo... No... Jo! Jenom, že jsem dneska ve škole napsala básničku, tak mi držte palce, abych ji zítra zase nenechala ve škole a mohla vám ji dát! :D
Pááááááá

Skákající zrzečka (podle obrázku)

1. listopadu 2012 v 20:20 | Elis |  Jednorázové povídky
Hojky!
Rozhodla jsem se, že dneska večer ještě napíšu nějakou jednorázovku. Není to nic moc... Nějak extra jsem se s tím neblbla... Prostě jen aby se neřeklo... Ale snaha byla!