Únor 2013

Jarňáky

15. února 2013 v 17:56 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Ahojte!
Vím, že žádný rozdíl nepoznáte, ale ráda bych vám sdělila, že mě teď čekají jarní prázdniny a hory! Jóóó! Myslela jsem, že se nedočkám. Jedu zítra ráno a vracím se až v neděli dopoledne!!! Nádherná to vize! Takže tady prostě nebudu. Možná, že tam napíšu nějakou jednorázovkou či kapitolu, ale ještě nevím... Uvidím, jak bude čas, protože tam budu samozřejmě jezdit (snowboardovat), taky se musím učit (Bléééh! Zamračený) a vůbec tam bude hodně akcí a tak, takže fakticky nic neslibuju. Takže se mějte hezky! :-) Kdo jste jste už měl prázdniny, doufám že jste si je užili, kdo je máte, tak si je užívejte a kdo je budete mít, tak si na ně běz úhony a v klidu a míru počkejte!!!
Ahóóój
Vaše totálně úúúžasně naladěná ELIS! :)))

21. kapitola

8. února 2013 v 10:32 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Nazdárek!
Jak se vede? U mě to docela jde, akorát mám nějakou střevní virózu, tak jsem dneska zůstala doma. No ale abych mluvila k téme... Konečně jesm napsala další kapitolu! Já vím, že to je neuvěřitelné, ale je to tak! :))) Je trochu kratší, přece jenom mi není úplně nejlíp a všichni víme, že nepíšu dvakrát dlouhé kapitoly. Snad to nevadí. Hezky si počtěte!

Elis


Co jste možná nevěděli o Harrym Potterovi

5. února 2013 v 19:43 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
Ahojky!
Asi tak před měsícem jsem vytvořila seznam dvaceti devíti věcí, které jste možná nemuseli vědět o HP...! :))) Jako neříkám, že je to všechno totálně největší novinka, ale ani takový fanatik jako já, jich několik nevěděl...! :D Něco je z netu, něco z knížek a něco již z mé havy a to nejspíš taky z knih. Řád to žádný nemá, prostě jsem to jen psala, neřadila jsem to.

Elis


Vtípky

5. února 2013 v 16:12 | Elis |  Obrázky
Pro takový ten "něco-se-tady-děje" efekt, přináším pár vtipných obrázků. Užijte si je! Mrkající


Hm...???

2. února 2013 v 10:34 | Elis |  Vše ohledně blogu
No takže... Ahoj.
Pokud si říkáte, že tenhle článek je asi chyba v Matrixu, tak se ani nedivím. Ale po pravdě... Mně to blogování docela chybí. Ty milé komentáře a tak. Takže se asi tak nějak vracím. Nečekejte příval článků, po tom, co jsem dostala na vysvědčení 2 trojky bych se chtěla zlepšit, ale doufám, že se to tu zas nějak rozjede. Jak jsem tak koukala, nikdo z vás si mě nevymazal z SBček (Pokud jsem tedy koukala dobře...). Netuším, jestli to je tím, že jste na to prostě zapomněli, nebo jste si mě fakt vymazal nechtěli, ale jsem moc ráda! :)
No takže jsem prostě zpět a doufám, že se na to za chvíli zase totálně nevykašlu...!