Duben 2013

TT: "...?"

29. dubna 2013 v 20:12 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
Tak jo... To si ze mě asi někdo vážně dělá srandu. Chápu, že vymýšlet pořád témata týdne může být těžké, ale co tohle doprčic je?!?! Vždyť i o mezigalaktických okurkách by se toho dalo napsat víc!!! Víte vy vůbec jak vypadá taková mezigalaktická okurka. Já si ji představuju jako zelený lilek, který pořád rotuje kolem své osy a tím se posouvá dopředu.
Takže já k tomu už nic nenapíšu, jelikož není co. Můžeme si jen pěkně stěžovat, protože tohle TT je vážně nahlavu!!! Kam to ten svět (/Blog) jen spěje?!

Large

Téma týdne: "Proč zrovna já?"

26. dubna 2013 v 17:49 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
Kdo z nás si tohle někdy neřekl. Ale ten svět je vážně tak nespravedlivý! Ti, co mě znají, ví, že já mám docela silný důvod si toto říkat. Nebudu to na internetu zvěřejňovat a rozpitvávat, pojem rodinné důvody by měl stačit.
Zpět k tématu... Snad každý na tomhle světě má důvod si něco takovho říct. Každému se něco nedaří, něco mu i přes jeho snahu nejde, něco se mu nepovede. Svádějme to na karmu, osud či cokoliv jiného... Ale často si za takové věci můžeme i sami. Nebyl by důvod si něco takového říkat, kdybychom snad ještě trochu víc přidali. Kdybychom šli do nových věcí, protože jak říká mě oblíbené motto: Je lepší litovat, že jsme věci zažili, než že jsem je nezažili.
Měli jste něky pocit, že se vám věci rozpadají pod rukam. Já ano a říkala jsem "Proč zrovna já? Co jsem komu udělala?!". Ale pak jsem se jako rozený optimista zvedla povídám si "Budu tu takhle fňukat, nebo s tím něco udělám?". Protože život je krátkej na to, abychom jen seděli a litovali věcí, které se buď staly a nebo se právě nezvratně dějí. Je lepší s nimi buď něco dělat a pokud to nejde tak zatnout zuby. Protože tohle je život! :)

Large

23. kapitola

26. dubna 2013 v 17:33 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Nebudu to moc okecávat. Prostě jsem po víc jak měsíci napsala další kapitolu. Tak pokud si ji náhodou někdo přečeta a okomentuje ji, budu moc ráda. :)
Mějte se
Vaše Elis