Květen 2013

Nevím, nevím...

30. května 2013 v 20:16 | Elis |  Vše ohledně blogu
Zdravíčko!
Jo, zase jsem tu dlouho nebyla, ale věc se má tak... Zaprvé tu je škola, kde musím opravit čtvrtletku z matiky z trojky na jedničku a pak potřebuju ještě jedničku z posledního testu, potřebuju jedničku ze zkoušení nebo testu z fyziky a potřebuju jedničku ze dvou testů z chemie... Hrůůůza, že? Zadruhé je na pořadu dne příprava na ty talentovky. A nakonec do dokonalosti promýšlím kostým viktoriánské dámy na školní výlet. Takže tak... Takže prostě nevím, jak tu budu nebo nebudu. Zítra snad přidám dvě krátké povídečky co jsem vytvořila ve škole a dál uvidím(e).
Žijte blaze!
Elis


Doktóóór!!!

Tohle je má přirozenost

14. května 2013 v 18:20 | Elis |  Nepobertovské povídky
Nazdárek! Dneska jsem měla takovou poetickou náladu a napsala jsem tuhle kratičkou povídku. Ti z vás, kteří čtou můj blog již déle, mohli zaznamenat, že miluji tanec. Dennodenně se pro mě aspoň na pár okamižků stává vším. Osvobozením. Tančím všechno od baletu, přes španělsko a charlestone až po takový lehčí street. Ještě jsem se o tom moc lidem nezmínila, ale v devítce plánuji přijímací a talentové zkoušky na taneční konzervatoř Duncan centre (normální čtyřleté středoškolské studium apka dva roky jako vejška). Tato škola není jako klasická baletní konzerva, alle učí i modernější věci. A já bych baletkou být nechtěla. Spíš učitelkou tance. Je to zatím takové nejisté a navíc netuším, jestli na to vůbec mám... No a tahle povídka pojednvá právě o tanci. Možná je psaná trochu jinak, než jste u mě zvyklí, ale snad to nevadí.
Takže přeji příjemné počtení a prosím o komentáře. Do této mini povídky jsem dala kousíček sebe, takže bych ráda znala vaše názory.

Díky předem

Vaše Elis8. kapitola

9. května 2013 v 21:06 | Elis |  Vánoce u Potterových
Yey! Miláčkové moji! Napsala jsem po těch nejdělších a ještě delších miliardách let další kapitolku k Vánocům. No jsem na sebe moc hrdá! XD A věnuji ji Fráničce, která mě už i ve škole prosila, abych ji napsala. Takže tak...! :)
Mějte se famfárově a přeji pěkné ( I když ne moc dlouhé...) počtení. Snad bude další kapitolka brzo... (Však mě znáte.)