Červen 2013

Achjo... :(((

25. června 2013 v 16:12 | Elis
Zdravím.
Píšu, protože se potřebuju nějak vypsat. Za dnešek a včerejšek se stalo hned několik blbých věcí.
Zaprvé mi umřel pískomil. Ano, byla stará a já už jsem to tak nějak čekala, ale stejně mi to je samozřejmě líto. Měla jsem ji ráda. Díky Mell, byla jsi ta nejlepší pískomilí slečna, jakou jsem kdy potkala...!
Zadruhé děsně prší a já se začínám zase obávat povodní. Docela blbý jako!
A zatřetí jsem včera ráno byla na chirurgii s palcem u pravé nohy. Zarostl mi tam totiž nehet a teď se mi dostala ta infekce a hnisavý ložisko až pod nehet. Nic příjemnýho. Takže mi to umrtvili (Ááááááu!!!), odstříhli mi po celým kraji takovej štěp nehtu (Blééé, určitě tam je vidět celý nehtový lůžko!) a pak mi to šíííleně zafačovali. Nedívala jsem se, jelikož bych to asi nedala. Nejdřív to nebylo kvůli anestezii cítit, pak to brnělo a teď to děsně bolí. Takže nemůžu chodit, dneska jsem ani nešla se školou do ČOKOLÁDOVÝHO MUZEA (!!!) a zejtra nepůjdu na nějakej turistickej výlet. Možná půjdu klukům fandit ve fotbale nebo ping pongu, jelikož máme sportovní den, ale ještě mě ráno čekaj převazy...! :/ Ble, ble, ble! Nikdy víc! A navíc mi to pokazí první tejden prázdnin. Jo, jsem sice u babičky, ale stejně. Jenže jsme to potřebovali vyřešit taky, aby se mi to náhodou nějak nezvrtlo na táboře, takže jsem tam MUSELA jít.
No nic. Konec mého stežování si.
Žijte blaze
Elis

quotes | Tumblr

Šmarjááá!!!

23. června 2013 v 14:59 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Ahóóóój!!!
Jsem zpátky ze školního výletu a musím říct, že jsem si něco takhle moc už pěééékně dlouho neužila! Bylo to úplně super mega nejvíc hustodémonsky krutopřísný! Za ty necelý 4 dny jsem vyfotila přes 500 fotek a to počítám jen ty nevymazaný!!! XD A mám menší změnu... Když jsem tam viděla ty svoje nejnejnejnejúžasnější spolužáky a chlámala jsem se tam s nima jak zfetovaná, tu konzervu jsem přehodnotila. Já to nedokážu. Nedokážu je prostě jen tak opustit. Když si představím, že bych šla jinam a netrávila bych s nima svůj čas, je mi z toho nanic. Já prostě tenhle výlet potřebovala k tomu, aby mi došlo, že na konzervatoř jít nemůžu. Tanec miluju, ale svou třídu víc! :DDD
No... Jak to bude vlastně teďka? Jak víme, budou (Halelujaáááá!) prázdniny a já budu zase dva měsíce v tahu. Takže něco jako články nepadaj snad ani v úvahu. A následující tejden pochybuju že taky. Je léto, vedro, školní akce a zmrzlinové období. Nemám na povídky sílu. Však ono se to vrátí snad na podzim. Takže pokud se tu objevím, stavte mi slavobránu a pokud ne, je mi líto, ale není čas a vlastně ani ne moc nálada. Máme totiž léééto a já si ho hodlám ale opravdu opravdu opravdu užít! :)))
Mám vás rááááda!!! :-*
Dobrou náladou a smíchem "zfetovaná" Elis :DDDDDD

Unspoken Feelings. | via Tumblr

Za kým jít...?

14. června 2013 v 19:25 | Elis |  Nepobertovské povídky
Čauky mňauky!
Dneska jsem stvořila další kraťoučkou Nepobertovku. Já vím, jsou tu pořád, ale už jsem vytvořila jednu pobertovskou jednorázovku, jen si ji šetřím na jindy. Konkrétně na pondělí. A tahle je taková... No... Měla být děsivá. (?) Inspirovala mě k ní jedna kámoška, takže pokud něco takového znáte, já za to nemůžu. Netuším, odkud ten námět má...! :D A nakonci je taková otázka, tak když mi napíšete do komentů odpověď budu moc, moc, moc ráááda!!! XD
No a víte co je novýho? Budu mít trokju z chemie. A jelikož ji nesnáším a přijde mi totálně zbytečná, je mi to skoro jedno! Vážně, chemie je podle mě na nic. Ale bude to asi jediná trojka, takže jsem vlastně spokojená. Vyznamenání to sice nebude, ale od minulýho konce školního roku jsem si výzo zlepšila. :)))
Takže tak. Snad se ozvu v neděli večer, přes víkend jsem totiž pryč. :)
Mějte se :-*
Elííííís


Spáry zapomnění

12. června 2013 v 20:20 | Elis |  Nepobertovské povídky
Ahojda!
A je tu další povdíka k Nepobertovským. Psala jsem ji dnes o chemii. XD Možná mírná depka, ale moji náladu to neznačí! :) Já jsem OK, budu mít totiž URČITĚ 2 z dějáku a to je super!!!
No tak já už nebudu keat, jdu se učit na bižuli.
Zdravím
Elis


Dotazník I.

11. června 2013 v 20:31 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Ahojte!
Jelikož jsem s rozhodla, že bych to tu zase mohla uvést trošku do chodu, přidávám jeden dotazník. Některé otázky již byly v nějakém jiném, ale snad to neva. Nemám moc času hledat, které jsou stejné, jelikož bych se teď měla učit na děják...! Ale už to skoro umím a navíc mi stačí trojka ze zkoušení, abych měla dvojku na výzo! No nejsem já borec? XD A asi mi taky nakonec vyjde dvojka z fyziky a matiky! :D Teď ještě vyřešit ájinu (Pokud jsem ten včerejší test nějakou záhadou nedokázala napsat na dvojku nebo jedničku, budu si to muset ještě opravit.) a chemii a budu mít VYZNAMENÁNÍ!!! Tak musím doufat a snažit se a učit se. Takže mě možná čekejte v pátek (Pokud nepojedem pryč už ten den), ale o víkendu zase ne. Pak nevím jaké testy budou příští týden, takže ani nevím jak tu budu a pak jedem od čtvrtka do neděle na školní výlet. No a pak už to bude leháro! A pak co? Ano, ano...! Prááázdniny!!!! ♥
Tak jo... Vím že to je zmatený, ale musela jsem se vypsat. XD
Takže páááčko (dlouhý áčko)
Elis


Kdo o kom?

10. června 2013 v 20:50 | Elis |  Nepobertovské povídky
Zdárek!
Takže věc se má takhle... Ze slíbených povídek se vyklubala jen jedna, jelikož druhou nemůžu najt. Já vím, je to pech...! Ale to je jedno! Každopádně jsem tuhle zařadila do Nepobetovských, jelikož tam o mých milých záškodnících nepadne ani slovíčko. Zní to trochu jako Lil a Jamie (kromě těch vlasů a očí), ale není to o nich! XD A POZOR, je to děsně sladký (A taky vražedně krátky...! :/)!!! XD Dosaďte si koho chcete... :)
Pápá
Elis


24. kapitola

9. června 2013 v 17:58 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Zdravím znovu!
Ano, ano, už jsem tu kapitolu dokončila. Bylo to rychle, tak už ji přidám hned. No... Tak zítra snad čekejte ty dvě minipovídky a dál se uvidí...!!! :)))
Au revoir
Elis


Jej...

9. června 2013 v 17:37 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Ahoj, ahoj, ahoj.
Já vím, že se tu nic neděje, ale teď nám kvůli povodním nešel tejden internet a od čtvrtka jsem byla šíleně nemocná, takže jsem se tu jaksi nezjevila. Ty slíbené povídky co jsem psala ve škole donesu snad zítra a jinak už tvořím další kapitolu ke Krůčku. Možná to dokončím ještě dnes, ale nic neslibuju... :)
Takže to bylo jen krátké info, teď jdu na tu kapitolu.
Snad jste všichni po těch povodních v pořádku.
Mějte se
Elis