Za kým jít...?

14. června 2013 v 19:25 | Elis |  Nepobertovské povídky
Čauky mňauky!
Dneska jsem stvořila další kraťoučkou Nepobertovku. Já vím, jsou tu pořád, ale už jsem vytvořila jednu pobertovskou jednorázovku, jen si ji šetřím na jindy. Konkrétně na pondělí. A tahle je taková... No... Měla být děsivá. (?) Inspirovala mě k ní jedna kámoška, takže pokud něco takového znáte, já za to nemůžu. Netuším, odkud ten námět má...! :D A nakonci je taková otázka, tak když mi napíšete do komentů odpověď budu moc, moc, moc ráááda!!! XD
No a víte co je novýho? Budu mít trokju z chemie. A jelikož ji nesnáším a přijde mi totálně zbytečná, je mi to skoro jedno! Vážně, chemie je podle mě na nic. Ale bude to asi jediná trojka, takže jsem vlastně spokojená. Vyznamenání to sice nebude, ale od minulýho konce školního roku jsem si výzo zlepšila. :)))
Takže tak. Snad se ozvu v neděli večer, přes víkend jsem totiž pryč. :)
Mějte se :-*
Elííííís
Seděla v pokoji a koukal se do počítače. Měla na sobě nějaké zelené kraťasy a modré vytahané domácí triko. Normální večer. Na netu zrovna hledala text k nějaké písničce. Tvářila se mírně znuděně a vyčerpaně z dnešního dne. Škola i odpolední tréninky byli vysilující. Ze zdola se najednou ozval hlas její matky.
"Kristýno! Pojď sem honem!" křikla. Dívka se neochotně zvedla od stolu a šla ke dveřím. Ty otevřela a společně s dlouhým zívnutím zamířila ke schodům. Jeden krok, druhý, třetí. Pomalu se ploužila dolů. Když ovšem byla asi v půlce schodů, ztuhla. Ze shora se ozval nějaký šramot a pak mámin hlas.
"Kristý, já jsem ale tady nahoře!"

Takže se vás ptám: Co se asi stalo, jak Kristýna zareagovala a jak to dopadlo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frána Frána | Web | 15. června 2013 v 12:30 | Reagovat

Ech, tak teď jsi mě zaskočila. Já nevím, na otázku ti asi neodpovím, ale je to pěkné, i když na té strašidelnosti by chtělo zapracovat. A ve wordu jsem se koukala, kolik to má slov a má to 109. Ě by pokus o drabble? :D A smím se zeptat, kdopak si zahrál na tvojí můzu, když tě to napadlo?

2 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 15. června 2013 v 14:04 | Reagovat

nemohlas tu postavu pojmenovat jinak než Kristýna? xD  jinak pěkný, i když pravda je, že moc děsivá neni xD ale z toho si nic nedělej, já jsem nedávno taky napsala takovou, která měla působit strašidelně a nepůsobí xD ono si to člověk musí představit, zamyslet se nad tim, aby se bál... tady ale nějak nevim, co si mam představit, tak bohužel xD a to je zároveň odpověď na tvojí otázku - vůbec netušim, jak to dopadlo, ani co to bylo... ale tipnu si - je unavená a proto má halucinace a slyší něco, co neni xD takže  se vlastně nic hroznýho nestalo, jen možná už trochu blázní xD to určitě nebude ono, ale aspoň jsem to zkusila xD

3 Ronnie Ronnie | Web | 15. června 2013 v 17:03 | Reagovat

No, jako promiň ale moc strašidelný to nebylo no :)) ale to neva, jinak je to prostě super ;) no, moc nwm jak mám na tu otázku odpovědět ale možná..... je to její zvyk, že šla dolů, protože její matka nahoře nikdy nebývala, předtím než zamřela. a to, že ji slyšela, byly prostě halušky ze smutku :) vim, je to dost nelogiský, ale tohle mě jako první napadlo :))

4 Infinity Infinity | Web | 15. června 2013 v 20:12 | Reagovat

Mně se to líbí, je to dost napínavé, nedokážu odhadnout jak to bude dál a to se mi na tom právě líbí. :-)

Tak to budeš mít hezké vysvědčení, ta trojka vůbec nevadí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama