Srpen 2013

Tak trochu dokonalé!

1. srpna 2013 v 19:19 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Zdravíčko zbloudilé duše!

Tak už je za námi první měsíc krásně slunečných a parných prázdnin a já jsem dnes zatím v pořadí třetí CELÝ den v Praze. Ať vám to připadá skvělé či praštěné, já jsem z toho docela (pozitivně) vedle! XD Prázdniny si užívám co to jde. Nejprve jsem byla necelý týden u babičky, pak jsem celý den strávila v centru Prahy s mou (také) potterofilní kamarádkou, se kterou jsem se dva roky neviděla, následně jsem odjela na tři týdny na tábor (Boží, boží, boží!!!) a teď jsem byla tři dny na chatě. Jo, nemá to chybu!
No a co plánuju na ten druhý měsíc? Zítra letíme s rodinou do Polska, ve středu se vracíme a jedeme ke známým na chatu, v sobotu jedeme k babi na narozeninovou oslavu, v neděli jedu na týden k Fráně (ještě s jednou kamarádkou/spolužačkou), pak jsem týden u druhé babi se svýma sestřenicema, bratrancema, bratrancema a sestřenicema ob jedno koleno atd. a nakonec jedeme na týden na hory. Pak ještě půjdeme se známýma na Letní Letnou a je konec.
Popravdě... Já se až fanaticky a neuvěřitelně těším na svoje spolužaky! Jo, je to možná divný, ale oni jsou fakt vesměs zlatíčka! Jsou skvělí, úžasní a boží a děsně moc moc moc mi chybí! Takže se vlastně tak nějak těším do školy... No jo, já jsem divná hříčka přírody. XD
No a jak vůbec žijete Vy, mí milí čtenáři? (Kteří asi díky mé neaktivitě neexistují! :D) Jsou prázniny aspoň trochu fajn? A jsou spíš akční (jako ty moje XD) nebo je trávíte hezky klidně doma? Každopádně ať je to tak nebo tak, věřím, že se máte fajn a postupně nabíráte síly (do dalšího školního roku...! XD "Ale nestraš, Elis!!!").

Tak jo. Tenhle sáhodlouhý článek končí. Doufám, že si ho aspoň nějaký magor přečetl, ale chápu, že je ta délka mírně odstrašující! :D

Mějte se sluníčkově a žijte blaze blaze blaze!!!
Elis

Love is like a light. ♥ | via Tumblr