Září 2013

Lily and James (video mé tvorby)

28. září 2013 v 17:07 | Elis |  To, co nepotřebuje vlastní rubriku
Ahojky lidičkové!
Takže... Protože se stále a pořád nudím doma s nemocí (zánět ucha a nosních dutin+nachlazení), vytvořila jsem dneska v Movie Makeru krátké video o Jamesovi a Lily. Není to nic světoborného, zas tak moc s tím neumím, kvalita obrázků je občas na dvě věci a moje angličtina taky není z nejlepších...! Ale jsem na sebe hrdá a myslím, že asi nezůstanu u posledního videa! :)))
Tak jo... Doufám, že se Vám to bude aspoň trochu líbit. :)

Zde to máte:


Mějte se hezky a užívejte posledních hezkých a jakš takš teplých dní!
Elis

9. kapitola

24. září 2013 v 14:26 | Elis |  Vánoce u Potterových
Jsem horzná, viďte? Že mi trvá napsat další kapitolu takhle dlouho... Ale což, nebudu se sama na sebe zlobit, ještě si způsobím žaludeční vředy!!! XD Kapitola je trošičku delší, než normálně, ale to asi vadit nebude, jelikož moje kapitoly zas tak dlouhé nebývají, že? :) Tak si povídku náležitě užijte a prosím o komentáře. :) Děkujííí.
Elis


Stekání s literární postavou, Siriusem Blackem

24. září 2013 v 14:14 | Elis |  Jednorázové povídky

Čtěte, prosím!!! :)

Ahojky lidičkové.
Vzhledem k tomu, že se doma jako marod nudím, rozhodla jsem se tedy dopsat tu další kapitolu Vánoců u Potterových a hle... Co nevidím!? Literární soutěž. Ne, že bych měla nějaké obří ambice, nebo tak něco, ale říkám si, proč to nezkusit, že? Člověk má přece zkusit vše! A tak je to tady... Stekání s mým milovaným, zbožňovaným a opěvovaným Siriem. Jo, jsem do něj totálně po uši platonicky zamilovaná. Já vím. A nevadí mi to. :) Kdyby se to náááhodou vyvinulo tak, že by mě vybrali mezi těch deset nejlepších, dám Vám vědět a budu (na kolenou! XD) prosit o hlasy.
No takže zde je má tvorba:


Upřel na mne své oči. Oči nebe před bouřkou. Paralyzující, svádivé. Třpytily se v nich nezbedné jiskřičky pravého Poberty. Usmál se a blýskl svými dokonale rovnými a bílými zuby. Pohled do jeho aristokratické tváře zastavil mé srdce, a když si s nedbalou elegancí odhrnul své po bradu dlouhé, lesklé, ebenové vlasy, kolena se mi divoce rozklepala.
Tohle jsem si představovala nejméně stokrát, ale nikdy, ani v těch nejšílenějších snech bych nečekala, že se to může stát.
Od té doby, co jsem se o něm poprvé dočetla v příbězích Harryho Pottera, jsem ho milovala. Krvezrádce, Pobertu, věrného přítele, zvěromága, člověka zavrženého společností a milujícího kmotra. I přes výrazné chyby někoho dokonalého a ideálního. Někoho, o kom jsem mohla snít. A tak vznikla má platonická láska k němu. Ten pocit, že konečně víte, že k vám někdo patří. Je to hloupé, že? Milovat někoho, kdo není. Možná… Až i mí přátelé z toho mívají legraci.
A teď tu stojí, přede mnou. Je to jako přelud, netuším, zda se to děje, nebo znovu jen sním. Kde jsme. A proč tu jsme. Je to strašně úžasné a přitom tak... Zvláštní, víte? Že konečně vidíte někoho, kdo vám občas ani nedává spát a přitom je to jen postava z knihy. A když vidím jeho oči, které jsou ještě krásnější, než jsem si kdy představovala, jeho šibalský a svůdný úsměv… Nemůžu než doufat, že je to realita. Setkání s ním. Se Siriusem Blackem.

Děkuji :)
Elis
PS: Tak já jdu přidat tu kapitola, protože kvůli tomu jsem sem šla, že ano. :)

Dobrý či špatný konec...? (songfic)

23. září 2013 v 15:02 | Elis |  Jednorázové povídky
Jů, jů, jů! Elis napsala další songfic!
Hmh... Pardon za mou nepřítomnost, ale škola je škola, kroužky jsou kroužky a nemoci jsou nemoci. A celý je to teď nějký zmatený a tak, takže jsem nic nepřidala. Ale další kapitola Vánoců je skoro skoro u konce, možná že ji sem ještě dneksa večer dám.
No ale abych zase moc nekecala... Prostě další songfic, na který jsem tentokrát vážně hrdá. Písnička je sice o dost delší než jedno přečtení textu, ale to sna dnevadí... :)
No nic, tak já se zase loučím.
Páčko
Elis25. kapitola

6. září 2013 v 20:39 | Elis |  Jen krůček k lásce...
Zdravíčko!
Tak jsem úspěšně přežila první týden školy a musím říct, že to tam je vlastně fajn. Jo něco mě štve, někteří učitelé jsou děsivě divný a tak, ale stejně. Mám to tam ve svý podstatě ráda. No a jelikož bylo kolem školy hromada zařizování, tak jsem se ke psaní dostala až dnes večer. Takže prosím, zde je 25. kapitola. Možná bude jiná, než ty předchozí. Jak jsem dlouho nepsala, můhlo se něco změnit, nebo tak. Netuším, jen upozorňuji. Užijte si ji!
Elis
PS: O víkendu zde nebudu skoro určitě. Budu dodělávat čtenářský deník, vytvářet prezentaci na výpočetky a zítra ještě jedu s taťkou ny výlet. Takže tak.
Páááčko


Oujéééé!

2. září 2013 v 15:46 | Elis |  Mé kouzelné já!!!!!
Jsem zpáááátky brouci!!!
Jo. Je to tak. Postrach zvaný Elis je zpátky z prázdnin! I druhý měsíc byl dokonalý a já mám asi tak milion zážitků! No a se mnou tu je i naš "milovaná a tolik oblíbená" škola! *muck and fuck you!*
No... Ale já jsem se vážně těšila! Naše třída je boží! A navíc nám ve škole opravili záchody, takže fakticky megácky obrácky největší pokrok!!! Jo sice se budeme muset zase 10 měsíců učit a stresovat z testů a tak všechno nápodobně, ale stejně je tam prča. Jen z dnešního dne straveného s mými spolužáky (ve škole a následně na jídle v obchodním centru) mě bolí břišní svaly! Jsou to fakt miláááčkové!
No... A protože přichází škola a podzim, myslím, že budu snad i víc psát. A to je důvod k oslavám a tak, no ne?! Takže party party party hard!!!

Jo... Šibe mi, šplouchá na maják, zbláznila jsem se. Definitivně. Moji spolužáci potvrdí...!
Mějte se bóóóžsky a snad brzy něco napíšu! XD
Elis

(100+) Tumblr
No není DOKONALEJ?!?!